PASı SPREYLE YOK BUYURMAK: OK-151 PAS SöKüCüYü SARF KıLAVUZU

Pası Spreyle Yok Buyurmak: OK-151 Pas Sökücüyü Sarf Kılavuzu

Pası Spreyle Yok Buyurmak: OK-151 Pas Sökücüyü Sarf Kılavuzu

Blog Article

Metal yüzeylerin baş düşmanı pas, aletlere, ekipmanlara ve ayrıca makine parçalarına hüsran verebilir. Neyse ki Özkimsan Sanayi Kimyasalları cephanenizde bir silah sunuyor: OK-151 Pas Sökücü. Bu derişik formül pasla çarpıcı bir şekilde savaş paha ve püskürtme yöntemiyle sıkıntı ve müessir bir tatbik süreci sunar. Bu kapsamlı kılavuz, metal yüzeylerdeki pası bastırmak yürekin OK-151'in sprey olarak nite kullanılacağını fasılaştırıyor.

OK-151'i Anlamak: Sinerjilü Bir Pas Tasfiye Çözümü

OK-151, çeşitli metal yüzeylerdeki pas birikintilerini çözmek ve çıkarmak karınin tasarlanmış konsantre bir pas sökücüdür. Özkimsan'ın ürün karşı haber verirken Güvenlik Bilgi Formuna (SDS) mebdevurmanın önemli örutubet taşımış olduğunı unutmamak gerekir. SDS, OK-151'in kimyasal dahişimi, potansiyel tehlikeler ve emin tasarruf prosedürleri üzerine kapsamlı ayrıntılar sunar. SDS başkaca OK-151'in mukannen metallerde veya belli başlı çsafha koşullarında kullanılmasına üstüne sınırlamaları da belirtecektir.

Hazırlık: Püskürtmeden Önce

OK-151'i kullanmadan önce mukteza aletlere malik evetğunuzdan sakıncasız olun ve güvenliğe öncelik verin:

Önce Güvenlik: OK-151 muhtemelen dürüşt kimyasallar bâtınerir. Her zaman eldiven, gmahiyet, alakalı kimyasallara tatminkâr teneffüs aletı ve goril giysi kabil isabetli şahsi Koruyucu Ekipman (KKD) kullanın.
Çtuzakışma Kayranı: Dumana sunulan kalmayı en aza indirmek bâtınin âlâ havalandırılan bir vadi seçin. Mümkünse berrak havada çkızılışmak idealdir.
Damlama Bezleri (İsteğe ilişkilı): Çevredeki alanları aşırı akarsu sıçramasından veya damlamalardan sahiplenmek midein damla bezler yahut plastik örtü kullanmayı düşünün.
Arılık Malzemeleri: Paçavralar, direnimçı alanlar bağırsakin sıkı bir fırça (isteğe bandajlı) ve durulama muhtevain bir sutaş kaynağı kabilinden temizlik malzemelerini toplayın.
OK-151'in Aktarılması: Püskürtme Tabancaınızın Kurulumu

OK-151 önceden doldurulmuş bir sprey şişesinde gelmese bile kullanma kolaylığı karınin şayan bir püskürtücaza aktarabilirsiniz:

Yakışır Sprey Şmaslahatesi: Ayarlanabilir ağızlığı olan, kimyasallara dayanıklı bir sprey şalışverişesi seçin. Sprey şkâresinin arı başüstüneğundan ve özge kimyevi maddeler sineermediğinden emin olun.
OK-151'in Aktarılması: Üreticinin tavsiyelerine uyarak vacip oranda OK-151 konsantresini dikkatlice sprey şsorunesine aktarın. Ilgi: Kötüı solumaktan yahut konsantreyi dökmekten kaçının.
Düşmanı Hedeflemek: OK-151'i Hassasiyetle Uygulamak

OK-151'i püskürtme yöntemini kullanarak etkili bir şekilde nite uygulayacağınız kötüda açıklanmıştır:

Test Spreyi (İsteğe bandajlı): Renkli veya santimantal yüzeyler için, rastgele bir renk bozulmasına neden olmadığından sakıncasız yapmak yürekin OK-151'i değersiz, göze çarpmayan bir alanda test etmeyi düşünün.
Vasıtasız Tatbikat: Sıkı pas birikintileri kucakin, sprey şişesini yüzeyden 6-8 inç uzakta tutun ve elden etkilenen bölgeye püskürtün.
Yüzeyin Kaplaması: Tüm paslı alanların kaplandığından emniyetli olarak denktaş ve ferah miktarda OK-151 misil uygulayın. İhtiyaçlarınıza demetlı olarak püskürtme memesini enikonu bir sis yahut elan yoğunlaştırılmış bir temizış dâhilin ayarlayın.
Reaksiyon Süresi: Üretici aracılığıyla Pas sökücü OK-151 püskürtme yöntemi belirtilen müddet süresince OK-151 çözümünün sihrini göstermesine onay verin. Reaksiyon süresi pasın şiddetine bentlı olarak bileğkârebilir.
Hasımı Silahsızlandırmak: Pası öldürmek ve Ponzalamak

Reaksiyon süresi tamamlandıktan sonrasında:

Karıştırma (İsteğe Rabıtlı): İnatçı pas derunin, çözeltinin beklemesine ruhsat verdikten sonra yüzeyi belli belirsizçe çalkalamak ciğerin nobranca bir fırça kullanın. Bu inatçı pas parçateşklarının gevşemesine yardımcı olur.
İyice Durulayın: OK-151 kalıntılarını ve gevşemiş pas parçyaraklarını refetmek bağırsakin bütün düzı nezih suyla büsbütün durulayın.
Nötralizasyon (İsteğe Bağlamlı): Kabartma tozu çözeltisiyle veya ticari bir nötrleştiriciyle nötrleştirmenin gerekli olup olmadığını tespit etmek bağırsakin SDS'ye yahut üreticinin talimatlarına bakın.
Kurutma: Henüz fazla kullanmadan yahut saklamadan önce, fiillenmiş yüzeyin baştan sona kurumasını bekleyin.
Savaşın Ötesinde: Pas Önleme İpuçları

Boyama veya Kaplama: Gelecekteki pas oluşumunu en aza indirmek bâtınin temizlenmiş maden yüzeyi pas önleyici bir boya veya kaplama ile boyamayı yahut kaplamayı düşünün.
Rutubet Kontrolörü: Mühür nesneleri mümkün evetğunca kuru ortamlarda saklayarak neme sunulan kalmayı en aza indirin.
Prezantabl Hizmet: Maden yüzeyleri pas belirtileri açısından rabıtalı olarak inceleyin ve elan ziyade hasarı önlemek derunin derhal karışma edin.
OK-151 Spreyin Gücü: Pas Temizlemede Kullanışlı Bir Çözüm

OK-151 püskürtme yöntemi, çeşitli maden yüzeylerdeki pasla mücadelede hızlı ve ruhlu bir tarik sunar. Güvenliğe öncelik vermeyi, üreticinin talimatlarını kovuşturma etmeyi ve ürünü dikkatli bir şekilde uygulamayı unutmayın.

Report this page